SON DAKİKA

Yomra Medya

BAHÇELİ’DEN AKŞENER’E TELEFON

BAHÇELİ’DEN AKŞENER’E TELEFON
Bu haber 05 Mart 2022 - 20:27 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ocak ayında koronavirüse yakalandı. Meral Akşener’e “geçmiş olsun” telefonu edenlerin arasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de olduğu ortaya çıktı.

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşesinde Devlet Bahçeli’nin “geçmiş olsun” telefonunun ayrıntılarını yazdı. Devlet Bahçeli’nin Meral Akşener ile konuşması sırasında kendisine doğal bazı ilaçlar önerdiği ve sık sık ıhlamur içme tavsiyesinde bulundu.

Ahmet Takan’ın yazısının ilgili bölümü şöyle: “İYİ Parti lideri Meral Akşener de Ocak ayının son haftasında Kovid’e yakalanmıştı. Eşi Tuncer beyle 1 hafta evde karantinada kaldı. Doğaldır ki, Meral Akşener çok sayıda ‘geçmiş olsun’ telefonu aldı. Ama öyle bir isimden telefon geldi ki Akşener’e, o da çok hayret etti demesem yalan olur. Meral Akşener’i telefonla ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletmek için arayan İYİ Parti liderine MHP’den kopuş sürecinden beri ağır hakaretler yağdıran Devlet Bahçeli’nin ta kendisiydi. Aralarında hiçbir şey yokmuş gibi Devlet Bahçeli en nazik ses tonuyla ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti. Sonra, Meral Akşener’e karantina sürecinde dikkat etmesi gereken hususları teker teker sıraladı. Bahçeli, Akşener’e faydası olduğuna inandığı doğal ilaçları söyledi ve kullanmasını tavsiye etti, ‘Aman şunlara şunlara mutlaka dikkat et’ mahiyetinde uyarıları oldu. Bahçeli, Akşener’e ısrarla ‘ıhlamur iç’ dedi.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER