SON DAKİKA

Yomra Medya

AYVAZOĞLU’NDAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

AYVAZOĞLU’NDAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Bu haber 10 Ocak 2022 - 21:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda “Yaptıkları haberlerle kamuoyunu aydınlatarak doğru bilgilendirilmesi hususunda önemli bir görevi icra eden basın ve medya kuruluşlarının kıymetli çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyorum.”dedi.

Basın ahlak kuralları çerçevesinde görevini samimiyetle, topluma hizmet bilinci ile devam ettiren gazetecilerin büyük bir sorumluluk üstlendiklerini dile getiren AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu “Doğru ve dürüst habercilik anlayışı ile görev yaparak hem siyasetin hem kamunun hem de toplumun gözü, kulağı, sesi olmak basını emekçilerimizin demokrasimize yaptığı en büyük katkılardan biridir. Çalışan gazeteciler ülkemizin huzuruna, barışına ve güven ortamının güçlendirilmesine önemli katkılar sağlamaktadırlar.”ifadelerini kullandı.

Gelişen teknoloji ile birlikte yazılı basının yanı sıra internet gazeteciliğinin de önemli bir ivme kazandığını belirten AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü: “Gelişen teknoloji hiç kuşkusuz basın faaliyetlerini de dijital dünyaya hızla taşımakta. Dolayısıyla yazılı basın bir nevi kendini güncelleyerek aynı zamanda internet gazeteciliği şeklinde de hızla gelişimini sürdürmektedir. Türkiye Büyük Millet Meclisi Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi olarak İnternet Gazeteciliğinin de gerekli düzenlemeler yapılarak hak ettiği statüye getirilmesi noktasında üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirme gayreti içerisinde olduğumuzun da bilinmesini istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle birlikte yazılı ve görsel medyanın yanı sıra internet gazeteciliğinde de faaliyet gösteren bütün basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, vefat eden gazetecilerimize de Allah’tan rahmet diliyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER