SON DAKİKA

Yomra Medya

AYVAZOĞLU’NA DURMAK YOK

AYVAZOĞLU’NA DURMAK YOK
Bu haber 25 Temmuz 2022 - 9:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, TBMM’nin tatile girmesiyle birlikte Trabzon’da başladığı saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Siyasi faaliyetler ve ilçe programlarını sürdüren Milletvekili Ayvazoğlu, hergün farklı bir ilçede hemşehrileri ile buluşuyor. Bir gün içinde birden çok program yapan Ayvazoğlu, yayla şenliklerine katılıyor; taziye, hasta ve hacı ziyaretleri gerçekleştiriyor, düğünlerde hemşehrilerinin yanında yer alıyor. Milletvekili Ayvazoğlu, parti programlarına aralıksız olarak katılırken, sivil toplum örgütlerinin etkinlikleri ve kadın derneklerinin faaliyetlerinde mutlaka yer alıyor. Her gün Trabzon’un bir başka ilçesinde sahaya inen Ayvazoğlu, esnaf ziyaretleri ile hemşehrilerinin sorunlarını dinliyor, ilgili kurumlarla temasa geçerek sorunların çözümü için taleplerini iletiyor.

 

ZAMANI BOŞA GEÇİRME LÜKSÜMÜZ YOK
Çalışmaları ile ilgili olarak yomramedya.com’a değerlendirmelerde bulunan Ayvazoğlu, 2023 seçimlerinin büyük önem taşıdığının altını çizerek “Zamanı boşa geçirme lüksümüz yok. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeniden tarih yazmaya kararlıyız” dedi.

 

HALKIMIZLA BULUŞMAK BİZİ DİNLEDİRİYOR
Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu “Meclis çalışmaları biter bitmez Trabzon’a geldim ve ilçe programlarına başladık. Sahada hemşehrilerimizle buluşmak, onları dinlemek, sorunlarına çözüm bulmaya çalışmak bizi dinlendiriyor. Görevlerimizi yapıyor olmanın rahatlığı en iyi tatilden bile daha fazla keyif veriyor. Bu sebeple hemşehrilerimizle sürekli sahada olmaya, teşkilatlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a güç vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER