SON DAKİKA

Yomra Medya

AĞIRALİOĞLU YOMRA’YI ARŞINLADI

AĞIRALİOĞLU YOMRA’YI ARŞINLADI
Bu haber 12 Temmuz 2021 - 22:11 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu bugün Yomra’da bir dizi temaslarda bulundu. Ağıralioğlu Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti. Başkan Bıyık’tan çalışmaları ile ilgili bilgi alan Ağıralioğlu, “Başarılarınız Ankara’ya kadar ulaşıyor. Yomra’nın çehresi değişiyor. Sizleri tebrik ediyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu, belediye ziyaretinin ardından beraberindeki İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, İYİ Parti Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, belediye meclis üyeleri ve partilileri ile birlikte Yomra’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretlerinde Yomralılar tarafından samimiyetle karşılanan Ağıralioğlu, esnafların sorun, talep ve çözüm önerilerini tek tek dinledi. Yomralıların çeşitli konularla ilgili sorularını da yanıtlayan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağıralioğlu, siyasi partilerin düşman değil sadece rakip olduğunu, siyasetin düşmanlık güdülmeden, halkı kutuplaştırmadan yapılması gerektiğini ifade etti.

İYİ Parti’nin büyük bir yükseliş içinde olduğunu belirten Ağıralioğlu, “Ülkemizin neresine gitsek, ister köyüne, ister çarşısına, ister mahallesine, nereye gidersek gidelim halkımızın partimize olan coşkusunu, teveccühünü görüyoruz. Her yerde halkımızın yakın ilgisi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz. Başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener olmak üzere, genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz ve parti teşkilatlarımız ile birlikte il il, ilçe ilçe, köy köy gezerek vatandaşlarımızı dinliyor; birebir yaptığımız görüşmeler sonucunda onlardan bize iletilen sorunları TBMM’de gündeme getiriyoruz. Her yerde halkımız ile iç içeyiz. İktidar yürüyüşü içinde olduğumuz bu dönemde, halkımızın bize tevdi ettiği muhalefet görevini en doğru şekilde icra ediyoruz. Biz parti olarak ekonomiden adalete, gençlerimizin sorunlarından, işsiz vatandaşlarımıza, çiftçilerimizden emeklilerimize, esnafımızdan memurlarımıza kadar, her bir vatandaşımızın, iktidar karşısında hakkını, hukukunu savunmaya, milletimizin gerçeklerini, iktidara göstermeye çalışıyoruz” diye konuştu.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ağıralioğlu, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ile birlikte, Trabzon İl Emniyet Müdürü Metin Alper’i ziyaret etti. İçişleri Bakanlığı Sudan temsilciliği görevine atanan Alper’e yeni görevinde başarılar dileyen Ağıralioğlu, Trabzon’daki çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER