SON DAKİKA

Yomra Medya

Ağaoğlu’ndan sert açıklama: “Anlayamazsın çünkü beynin yok”

Ağaoğlu’ndan sert açıklama: “Anlayamazsın çünkü beynin yok”
Bu haber 26 Nisan 2018 - 14:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Beşiktaş maçıyla ilgili TFF’nin verdiği karara ilişkin soruya yanıt veren Ağaoğlu Şenol Güneş’i hastanede ziyaret etmesini eleştiren spor yazarlarına tepki gösterdi:

Dün TFF’nin vermiş olduğu karar, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüplerinin dertleri beni ilgilendirmiyor. Halletsinler. Şiddete gelince yöneticilere çok büyük iş düşüyor. Ağızlarından çıkan sözlere dikkat etmeleri lazım. Benim taraftardan beklentilerim farklı. Popülist yollar izleyip taraftarı bu noktaya getiren bizleriz. Aşırı tepkileri, şiddeti seven insanlar değiller. Bunları bir şeyler tetikliyor. Hastalıklı beyinler var.

‘Şenol Güneş hastaneye gitmeden Ağaoğlu’nun hastaneye gitmesini anlamıyorum’ diyen insanlar var. Anlayamazsın çünkü sende beyin yok. Kötü niyetli insanlar taraftarları kullanabilir. Taraftarların sorumluluğu sizin üzerinizdedir. Futbolcularla konuşurken de söyledim. Bu oyunun aktörleri sizlersiniz. Arsenal’in hocası gitti.

Hocasını tanıyoruz ama başkanını tanıyan var mı? İşte bu ülkede popüler olmak çok kolay. Bunu yaparken taraftarı kullanırsanız işler bu noktaya geliyor ve taraftarları kullananlar var. Sahaya taş atıldığında gelecek olan ceza taraftarın canını yakması lazım. Kulübe gelecek olan ceza ile canı yanması lazım. Bunu hissederse o taş atılmaz”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER