SON DAKİKA

Yomra Medya

ADAM GİBİ ADAM

ADAM GİBİ ADAM
Bu haber 26 Haziran 2021 - 13:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ı ziyaret etti. Beraberindeki genel başkan yardımcıları Koray Aydın, Yavuz Ağıralioğlu, Ümit Dikbayır ve milletvekilleri ile Trabzon’a gelen Akşener, Havaalanında çoskuyla karşılandı. Akşener’in ilk durağı Yomra oldu. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’a sarılarak geçmiş olsun dileklerini ileten Akşener, “Seni Allah korudu. Allah seni bize bağışladı” dedi.

Belediye binasının önünde toplanan kalabalığa seslenen Akşener şöyle konuştu: “Belediye Başkanımızı seçtiniz. Allah ondan razı olsun, adam gibi adam. Şimdi, onun bir görevi var, adam olmayanlara direnmek, ahlaksızlık yapanlara direnmek, Yomra’yı soyanalra direnmek, canı pahasına direnmek, onun için başkanı size emanet ediyorum. Onun hizmetlerini takip edeceksiniz, eksiğini gediğini söyleyeceksiniz. Ona yol göstereceksiniz. O sizin evladınız, hayırlı hizmet yapacağını biliyorum. Ama siz de ona hem sahip çıkacak hem de yol göstereceksiniz.”

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Yomra Belediyesindeki programının ardından, Yomra’nın Kaşüstü Mahallesi’nde esnaf ziyafetleri yaparak vatandaşlarla görüştü. Ardından Ortahisar ve Akçaabat’ta programlar gerçekleştiren Akşener, aynı günün akşamında Trabzon’dan ayrıldı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER