SON DAKİKA

Yomra Medya

Abdülkadir Ömür’ün menajeri teklifleri açıkladı

Abdülkadir Ömür’ün menajeri teklifleri açıkladı
Bu haber 24 Temmuz 2018 - 17:40 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Menajer Muhsin Aydın, Abdülkadir Ömür’ün Benfica’ya transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

adyospor’da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav’a konuşan Aydın, “Abdülkadir Ömür ile ilgili çok fazla bir bilgi olmadığı için veremem. Her iki tarafın da ilgisi var. Hatta her 3 tarafın; Abdülkadir, Benfica ve Trabzonspor. Şunu belirtmem lazım ki ortalıkta konuşulan bazı şeyler var. 2 menajer var. Serdar Altıncı ve Baki Mercimek kesinlikle bu transferle alakalı çalışma ve talepleri yoktur. Oyuncu hakkında yetkileri yoktur. Her şeye atlıyor iki isim. İstanbul’da Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun huzurunda görüştük. Ben onların maskesini düşürdüm. Ne zaman isterlerse yüzleşmeye hazırım” dedi.

Transfer detaylarından da bahseden Muhsin Aydın, “Bu transferde her taraf kendi menfaatini düşünmek zorunda. Oyuncu Benfica’da oynamayı tercih ediyor ancak diğer alternatifler de var. Onlarla da 6 aydır çalışıyoruz, belli bir aşamaya geldik. Şu anda karar aşaması gibi bir şey yok. Acele etmiyoruz. Oyuncu tarafından ilgi var ancak son karar Trabzonspor’undur.

Abdülkadir Ömür kontratı Trabzonspor’da bulunmakta ve kendisinde hiçbir kişinin etkisi yok. Ben onun danışmanıyım, her konuda yardımcı oluyorum. Trabzonspor Kulübü’nün menfaatlerini düşünerek hareket ediyoruz. 15 milyon+3 oyuncu teklifi var yalnız bu rakamlar birebir olmasa da çok yakın. Benfica kulübünün öne sürmüş olduğu 3-4 takas futbolcusu var. Trabzonspor 1-2 tanesine ilgi gösterdi ancak iş imza aşamasına gelmedi” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER