SON DAKİKA

Yomra Medya

3 KÖYDE ARTIK TELEFONLAR ÇEKİYOR

3 KÖYDE ARTIK TELEFONLAR ÇEKİYOR
Bu haber 03 Kasım 2021 - 8:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yomra’nın Kıratlı, Gülyurdu ve Taşdelen uzun süresir yaşanan GSM şebeke sorunu, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın girişimleri ile çözüldü. Başkan Bıyık’ın girişimleri ile Turkcell tarafından Kıratlı Mahallesi’nin Firincit Mevkii’nde yansıtıcı istasyonu kuruldu. Böylece uzun yıllardır şebeke sorunu yaşanan mahallelerde cep telefonu ile iletişim kesintisiz hale geldi.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık, yaptıkları çalışmalardan ötürü Turkcell yetkililerine teşekkür etti. Sorunun hangi kurumu ilgilendirdiğine bakmadan Yomralıların hayatını kolaylaştırmak için çalışmalalarını sürdürdüklerini kaydeden Bıyık, “Sorun hangi kurumu ilgilendiriyorsa o kurumla iletişime geçip çözüme ulaşmaya gayret ediyoruz. Taşdelen, Kıratlı ve Gülyurdu mahallelerimizde de önemli derecede şebeke sorunu yaşanıyordu. Teknoloji çağında böyle bir eksiklik yaşanmasının doğru olmadığını yetkililere ilettik. Sağolsunlar gerekeni yaptılar. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

Kıratlı, Gülyurdu ve Taşdelen mahallelerimizde uzun yıllardır vatandaşlarımızın yaşadığı GSM şebeke sorunu, Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık’ın girişimleri ile Kıratlı Mahallesi Firincit Mevkii’ne dikilen yansıtıcı direği ile çözülmüştür. Hayırlı olsun.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER