SON DAKİKA

Yomra Medya

Gümrükçüoğlu: Trabzon için gece gündüz işbaşındayız

Gümrükçüoğlu: Trabzon için gece gündüz işbaşındayız
Bu haber 05 Haziran 2018 - 10:48 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Of ilçesinde gerçekleştirdiği iftar programı yoğun katılımla gerçekleştirildi. İftar programında katılımcılara seslenen Trabzon Büyükşehir belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon için gece gündüz işbaşında olduklarını kaydetti.

Trabzon’un her noktasında son derece önemli çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Gümrükçüoğlu, “Yoldu, betondu, asfalttı, içme suyu ve kanalizasyondu, her alanda her ilçemizde olduğu gibi Of’umuzda da ciddi çalışmalar yapıyoruz. Halkımızın taleplerine sırasıyla cevap veriyoruz” dedi. Konuşmasında 24 Haziran seçimlerine de değinen Gümrükçüoğlu, “Memleketimizin geleceği için 24 Haziran’da seferber olacağız. Oflu adayımız Vehbi Koç’u da, altıncı sıradaki adayımız Araklı’nın evladı Selçuk Çebi’yi de Meclise göndereceğiz” diye konuştu.

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç da Büyükşehir Belediyesinin iftar programında hemşehrilerine seslendi. “Ben Of’un evladıyım” diyen Koç, “Ben bu ilçenin evladıyım. Huyumu suyumu ilçemden aldım. Beni siz yetiştirdiniz. Bugünlere gelmeme sizin emeğiniz, sizin katkılarınız, sizin hayırlarınız vesile olmuştur. İnşallah iki bayramı bir arada kutlayacağız. Ramazan Bayramınız kutlu olsun, 24 Haziran özgürlük bayramınız kutlu olsun” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER